Hans Birkendorf
Indehaver – Bygherrerådgivning Byggeledelse
hans@sb-arkitekter.dk
29 86 73 27

CV
KOMPETENCER

Ole Schou
Indehaver – Bygherrerådgivning Udvikling
ole@sb-arkitekter.dk
40 11 22 68

CV
KOMPETENCER

Pelle Vollbrecht Larsen
Arkitekt – Byggeøkonom MDB
DGNB Konsulent
pelle@sb-arkitekter.dk
60 21 26 93

CV
KOMPETENCER

Peter Horup
Bygningskonstruktør MAK
Dronepilot
peter@sb-arkitekter.dk
28 18 92 91

CV
KOMPETENCER

Ida Marie Amorøe Zilstorff
Bygningskonstruktør MAK
ida@sb-arkitekter.dk
26 71 45 77

CV
KOMPETENCER

Andreas Moesgaard Gertsen
Bygningskonstruktør MAK
andreas@sb-arkitekter.dk
27 83 00 56

CV
KOMPETENCER

Frederik Dalhoff Rasmussen
Bygningskonstruktør
frederik@sb-arkitekter.dk
72 20 70 44

CV
KOMPETENCER

Ricky Egeholm Hansen
Bygningskonstruktør
ricky@sb-arkitekter.dk
72 20 70 44

CV
KOMPETENCER